Gölbaşı Demirdöküm Servisi

                                           

44

Gölbaşı Demirdöküm Servisi, servis olarak faaliyet gösterdiği süreyi içinde bünyesinde bulunan etkili ve hızlı çözüm üretmekte tecrübeli ve yeterli bilgi birikimine sahip çalışanları ile geçirmiştir.

Başarılı ve uzman kadrosunun gerçekleştirdiği işler ve zamanında teslim ettiği ürünleri sayesinde servisin ünü her geçen gün artmış ve bulunduğu mevkide tanınan ve sevilen bir iş yeri haline getirmiştir.

Servisin faaliyetlerinin soncu olarak gerçekleşen katma değer ise müşteri sayısının ve hizmet kalitesinin artması olarak ortaya çıkmıştır. Gölbaşı Demirdöküm Servisi, servis hizmetlerini yürüttüğü marka kalitesini zarar uğratacak ve değerini düşürecek herhangi bir faaliyette bulunmaz ve bilerek veya bilmeyerek böyle bir çaba içine girmez.

Bu çaba ve emeğin karşılığı olarak markanın katma değerini arttırmakta, markanı bilinirliğini ve duyulan güveni tescillemekte ve müşterilerin daha fazla itimat etmesini sağlamaktadır.

Gölbaşı Demirdöküm Servisi, Demirdöküm marka bilinirliği ve kalitesinin, tanınırlığın üstüne oturan ve herhangi bir emek harcamadan markanın oluşturduğu imaj ile işlerini yürüten bir servis olma anlayışından uzaktadır.

Kendi servis katma değerini oluşturmak için ayrıca çaba gösteren bir bilinçte ve anlayıştadır.Yılları aşan tecrübesi ile siz değerli müşterilerine hizmet veren ve sizleri soğuktan korumak için kombi adına her türlü eğitimi almış ve bu dalda tecrübe kazanmış, yüksek performans sergileyen ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Takım çalışmasına yatkın, görev ve sorumluluklarını bilen, işine sadık ve işini çok seven personelleri ile en iyi kombi servisi olmayı amaçlamış Gölbaşı demirdöküm servisi amacına ulaşmıştır. Her ne marka olursa olsun her türlü tamir, bakım ve onarımı gerçekleştirebilmektedirler.

Tüm marka kombileri ve parçalarını bulundurduğu için istenilen sürede geciktirmeden sizlere hizmet sunar ve müşteri memnuniyetini birinci planda gözetir. Gölbaşı demirdöküm kombi servisine ulaşarak soğuğu bir sn. lik işlem ile sıcağa çevirin ve mutluluğu yakalayın.

Gölbaşı Demirdöküm Klima Servisi

Ev tipinden salon tipine, konuttan araçlara ve is yerlerine uygun fiyatlarda sunulan klima çeşitleri sizleri cehennem sıcağından ilkbahar aksamlarının serinliğine kavuşturur.

Demirdöküm markalı klimanızın tamir, bakım ve onarım, montaj, söküm işlerini halledebilecek yeterli sayıda ve yeterli bilgiye sahip personelleri ile her an hizmetinizde olan Gölbaşı demirdöküm servisi her şeyden önce sağlığınızı düşünür ve ona göre sizlere yardımcı olur. Personel sayısı yeterli olduğu için sizlere gece gündüz hizmet vermektedir.

Müşterilerin yüzünü güldüren yeri gelince para yeri gelince hayır dua alan Gölbaşı demirdöküm servisi kendi alanında bir dahi olmuş ve tüm beğenileri toplamıştır. Saat kaç olursa olsun arayabileceğiniz bir telefon kadar uzağınızda olan bu firmaya biran önce ulaşmalı, serin bir yazı kaçırmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir