Eryaman Demirdöküm Servisi

 

33

Eryaman Demirdöküm Servisi her an Yanınızda. 60 Yıldan fazla bir süredir Türkiye’nin en büyük markalarından biri olan Demirdöküm firması, işini bilen servis elemanlarıyla, sizlere destek olabilmek için şimdi Eryaman’da da şubesini açmış bulunmaktadır.

Eryaman Demirdöküm servisi gübi tüm Demirdöküm servisleri, tüm yurtta yaygın olup, işinde uzman olan elemanlarıyla en önde gelen servis organizasyonlarından birisidir.

Konusunda uzman iyi yetişmiş müşteri temsilcilerinden her türlü desteği alabilir, her türlü servis imkânlarından (sorunlarınıza çözüm bulmak kaydıyla) yararlanabilir ve en iyi hizmeti alabilirsiniz. Eryaman demirdöküm servisinin amacı da en iyi hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini siz Demirdöküm kullanıcılarına sağlayabilmektir.

Bunu ilke edinmiş olan Eryaman Demirdöküm servisi sizlere en iyi hizmeti verebilmek için her türlü problemlerinizde, her türlü teknik sorunlarınızda, her türlü ürünün kullanımınızda, aksesuar ve montajda sizlere gerekli yardımları ya da bilgileri verebilmek adına güvenilir elemanlarıyla birlikte her daim yanınızdadır.

Eryaman Demirdöküm servisi T.C mesleki yeterlilik belgesi olan elemanlarıyla, TSE ve Sanayi Bakanlığı onaylı bir kurum olup siz müşterilerimizin can ve mal güvenliğinizi düşünerek var gücüyle en iyi hizmeti sunmaktadır.

Her aramada ulaşılabilen, kesin sorun çözebilen ve garantili servis hizmeti sunabilen Eryaman Demirdöküm servisi ofislerini tek bir aramayla servis talebinde bulunabilirsiniz.Kombi teknolojisi, ciddi ve önemli mesafeler kaydetmiştir.

Bu gelişim sayesinde birbirinden farklı kombi çalışma sistemleri meydana gelmiş ve bütün bunlara dair son derece önemli bilgi sahibi olma zorunluluğu ortaya çıkmıştır. Eryaman Demirdöküm Servisi, yıllara dayanan tecrübesi, gelişim ve bilgisel noktada ki zenginliği sebebi ile tüm kombi modellerine yetkin ve kalıcı müdahalelerde bulunmaktadır.

Ve uzunca yıllar kullanacağınız kombilerinizi tekrar hizmetinize sokmaktadır. Kombinizin marka ve modeli ne olursa olsun, alanın da uzman ve tecrübeli bir ekip tarafından ele alınmakta ve en doğru müdahale gerçekleştirilmektedir.

Kombiler, mutlaka ama mutlaka Eryaman Demirdöküm Servisi bünyesinde olduğu gibi yetkili kişi ve uzmanlarınca bakım ve tadilat işlemine alınmalıdırlar. Aksi halde çok daha büyük arızaların meydana gelmesinin yanı sıra yaralanmalar ve ölümlere kadar gidebilecek devasa sorunları da beraberinde getirebilmektedir.

Eryaman Demirdöküm Klima Servisi

Dört mevsim kullandığımız cihazların başında yine klimalarımız gelmektedir. Gerek kışın soğukların da ve gerekse yazın bunaltıcı sıcaklarında imdadımıza yetişen ve lüks olmaktan çıkarak bir mecburiyet halini almışlardır klimalar.

Bu sebepledir ki, Eryaman Demirdöküm Servisi tarafından düzenli periyodik bakımlarının yapılması ve arızalanma durumların da ise mutlaka yetkin kişilerce tamirata alınması gereken cihazlardandır.

Düzenli bakımı yapılmayan veya uzman olmayan kişiler tarafından yapılan müdahale sonucun da önemli derece de elektrik tüketimi meydana gelmekte ve hatta çok daha ciddi sorunlara sebep olmaktadır.

Bu denli önemli sebepler dolayısıyla, mutlaka klima uzmanı olan Eryaman Demirdöküm Servisi ile irtibata geçmelisiniz. En kısa zaman da ve en doğru müdahalenin yapılması sonrası güvenle ve uzunca yıllar kullanacağınız klimalar sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir